Do każdego zamówienia wkładamy wkład chłodzący. Ze względu na upały ostatni dzień tygodnia wysyłki zamówień - czwartek. Dostawa od 150 zł gratis! Szczegóły
0
0
Twój koszyk jest pusty

Zajrzyj do naszego katalogu i wybierz produkty, które Cię interesują.

O nas

 

YARO to firma rodzinna założona przez Julię Privalovą i Daniila Privalova w 2016 roku na Ukrainie.

Wiemy, że zdrowe produkty nie zawsze są smaczne, ale postaraliśmy się i nasze produkty takie właśnie są. Wierzymy, że zdrowy styl życia powinien być przyjemny.
Podróżowaliśmy po całym świecie, aby znaleźć właściwe podejście, najlepsze przepisy i zrozumieć wszystkie procesy związane z odżywianiem.
Tworzymy niebanalne słodycze.

W naszych produktach używamy tylko naturalnych słodzików o niskim indeksie glikemicznym i dużej ilości składników odżywczych. Tylko daktyle, syrop z topinamburu i cukier kokosowy.
Jesteśmy pierwszą marką Ukrainy, która rozpoczęła używać karob do glazurowania słodyczy. Nasz lukier jest zrobiony z karobu zamiast czekolady. Ten zdrowy Superfood nadaje cukierkom niezapomniany smak i nie powoduje alergii.

Sercem wszystkich słodyczy są składniki bogate w minerały i witaminy. Skład obejmuje orzechy, nasiona, jagody, suszone owoce, Superfoods i pełnoziarniste zboża.

Najważniejszą zasadą naszego biznesu jest bycie eko i robienie wszystkiego z poszanowaniem środowiska.
YARO zatrudnia osoby, które podzielają wartości marki. W YARO wybieramy najlepsze składniki i opakowania.

W YARO dbamy o dobro naszych klientów i całej planetę.

YARO to styl życia